1-پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

فروشگاه الو زیبایی به درگاه بانک  پاسارگارد متصل است کاربران می توانند وجه محصول مورد نظر را از طریق درگاه پرداخت کنند.

2-پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، الو زیبایی این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران باشد.هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل
از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش الو زیبایی دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.


- پرداخت نقدی در محل تحویل
برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، الو زیبایی امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از پانصد هزار ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

3- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگارد سایت الو زیبایی به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و الو زیبایی پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره حساب : 0104140858003 بانک صادرات

شماره کارت : 1487-7298-6916-6037  بانک صادرات

شماره حساب : 302.8000.10519924.1 بانک پاسارگارد

شناره کارت : 4255-2479-2910-5022 بانک پاسارگارد

به نام علیرضا صفایی